Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Anketa - nový strategický plán

Anketa - nový strategický plán

06.10.2011 | Štítky: Městys Davle

Anketa pro aktualizaci Strategického plánu

Zastupitelstvo městyse připravuje aktualizaci dokumentu Strategický plán rozvoje Městyse Davle. Tento plán stanovuje základní cíle rozvoje Davle ve střednědobém a dlouhodobém období. Aby plán skutečně mohl sloužit jako kvalitní podklad pro řízení obce, je důležité, aby odrážel hodnoty a potřeby Vás, obyvatel Davle a všech dalších kteří zde podnikají a dlouhodobě působí.

Městys obce pro Vás proto připravil stručnou anketu, která by měla pomoci při aktualizaci priorit, které by rozvoj Davle měl pro příští období sledovat.

Anketa byla distribuována do poštovních schránek, pokud jste anketu neobdrželi do své poštovní schránky, můžete si ji stáhnout níže.

Otázky:

A.    Podle svého vlastního uvážení uveďte své 3 prioritní cíle, které by měl městys Davle podle vás řešit:
1.     
2.   
3.     
B.    Co považujete za největší úspěchy městyse Davle za posledních 8 let, uveďte alespoň 3 počiny
1.   
2.   
3.     
C.    Co je podle Vás největší výhodou Davle?

D.    Co považujete za největší slabinu městyse Davle

 

Vaše názory, náměty a postřehy rádi uvítáme do 17.11.2011. Vyplněnou anketu můžete vhodit do poštovní schránky na území Davle, do schránky obecního úřadu nebo zaslat mailem na adresu starosta@obecdavle.cz nebo mistostarosta@obecdavle.cz.

Anketa ke stažení ....

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry