Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Informace o Pražské integrované dopravě v době povodně

Informace o Pražské integrované dopravě v době povodně

03.06.2013 | Štítky: Důležité upozornění

Informace ROPID

Nejaktuálnější informace o provozu Pražské integrované dopravy nalezne te na adresách:

K dispozici je i naše facebooková stránka www.facebook.com/prazskaintegrovanadoprava, kde také naleznete aktuální informace o provozu.

Cestujícím doporučujeme vyhnout se zcela centru metropole a pokud možno využívat především železniční dopravu, kde je nyní mimořádně možné cestovat na jízdenky PID ve všech kategoriích vlaků Českých drah na území hl. m. Prahy. Náhradní dopravu za metro zajišťují tramvaje a autobusy, ty budou však zřejmě přetížené. Z důvodu silné individuální automobilové dopravy (IAD) na území hlavního města Prahy a na příjezdových komunikacích dochází k výraznému zpoždění na většině linek MHD a PID.

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry