Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy

CIHLAFEST

18.07.2015 10:00 – 00.00.0000 (Slapy)

6. ročník hudebně divadelního benefičního festivalu, Slapy č. 74

předprodej vstupenek na cihlari.akcecihla.cz

Opět po roce se otevřou brány zahrady chráněného bydlení Fara v obci Slapy, aby přivítaly návštěvníky festivalu známého pod názvem CIHLAFEST. Ten je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu AKCE CIHLA benefiční sbírkové kampaně pomáhající lidem s mentálním postižením na jejich cestě k důstojnějšímu a smysluplnějšímu životu. Mezi divadly se letos objeví i Cirkus TeTy, a právě tyto TeTy jsou mistryně ve vzdušné akrobacii a milují Bedřicha a to obě dvě. Festival vyvrcholí večerním představením „VYSAVAČ“, které na CIHLAFEST i v tomto roce věnovalo Studio DVA divadlo.  Jedná se o první reprízu one man show Boba Klepla, které shlédnou ve světové  premiéře 13. července pouze návštěvníci Letní scény Vyšehrad. Výtěžek festivalu bude použitý na finalizaci projektu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli u Prahy.

Festival se koná za podpory přátelských organizací, mezi které patří: Generální partner AKCE CIHLA – Stavební spořitelna České spořitelny, Hlavní partner AKCE CIHLA – společnost Heluz, hlavní partneři CIHLAFESTU – Vodní elektrárny ČEZ Štěchovice a akciová společnost ALDSTAEDTER INVESTMENTS.

prodej e-vstupenek na cihlari.akcecihla.cz

předprodej vstupenek:

Studio DVA divadlo, Václavské nám. 56, P-1

Slapy č. 74 – Chráněné bydlení Fara

Slapy č. 80 - Restaurace  u Neužilů

DOBROTY S PŘÍBĚHEM, Davle, Kiliánská 367

 

 

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry