Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Úřad městyse Úřední deska Veřejná vyhláška - pokračování v řízení o změně č. 2 územního plánu Davle

Veřejná vyhláška - pokračování v řízení o změně č. 2 územního plánu Davle

Vyvěšeno: 23.05.2022 | Štítky: Vyhlášky a Opatření obecné povahy, Úřad městyse, Důležité upozornění

Úřad městyse Davle oznamuje pokračování v řízení o změně č. 2 územního plánu Davle jeho opakovaným veřejným projednáním.
Podstatně upravený návrh změny č.2 ÚP Davle z dubna 2022 bude vystaven k veřejnému nahlédnutí po dobu stanovenou veřejnou vyhláškou a to od 24. .května 2022 do 30. června 2022 v listinné podobě na Úřadu městyse Davle a internetových stránkách (Úřední deska)
Opakované veřejné projednání návrhu změny č. 2 územního plánu Davle s výkladem projektanta nařídil pořizovatel na čtvrtek dne 23. června 2022 od 16:00 ve Společenské sále hotelu Pivovar Davle, K Pivovaru 149, Davle.

 

Ke stažení

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry