Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Časopis Soutok

Časopis Soutok

Časopis Soutok je informační periodikum Městyse Davle. Vychází jako dvouměsíčník.

Vydává: Úřad městyse Davle
Šéfredaktorka: Mgr. Jaromír Němec
Redakční rada: Mgr. Jaromír Němec, Ing. Jarmila Hromádková, Mgr. Jiří Čtyřoký, Mgr. Jiří Prokůpek

Žádosti o inzerci, prosíme, zasílejte na InzerceSoutok@seznam.cz
Příspěvky nebo připomínky můžete zasílat na adresu soutok@obecdavle.cz

Redakce se řídí etickým kodexem novináře Syndikátu novinářů České republiky a Doporučením pro vydávání periodik samosprávami.

Redakce neodpovídá za obsah příspěvků od externích přispěvatelů a za názory čtenářů. Redakce si vyhrazuje právo příspěvky krátit a upravovat při zachování smyslu sdělení. Anonymy, příspěvky porušující zákony a dobré mravy nejsou zveřejňovány.

Kalendář akcí

 
říjen 2019
PoÚtStČtSoNe 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Zobrazit celý kalendář akcí

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry