Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy

Knihovna

Místní knihovna Davle

Místní knihovna je organizační složkou městyse Davle zaevidovanou u Ministerstva kultury České republiky pod číslem 2062/2002. Odbornou pomoc v rámci plnění regionálních funkcí zajišťuje Knihovna Jana Drdy Příbram

Knihovna poskytuje výpůjční a informační služby, meziknihovní výpůjčky, pořádáme akce pro děti a veřejnost. V knihovně můžete využít PC, internet a Wi-Fi. Dále tak nabízíme reprografické služby, laminaci a balení knih.

Webové stránky knihovny: www.knihovnadavle.cz
Online katalog knihovny

CENÍK SLUŽEB

Registrační poplatek pro čtenáře
- dospělí: 100,- Kč
- děti do 15 let: 50,- Kč

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí: 8.00 - 12.30 | 13.30 - 16.00
Úterý: 8.00 - 12.30 | 13.30 - 16.00
Středa: 8.00 - 12.30 | 13.30 - 18.00
Čtvrtek: ZAVŘENO
Pátek: 8.00 - 12.30


OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY
sledujte na webu knihovny: https://www.knihovnadavle.cz/oteviraci-doba/

 

KONTAKTY

Pracovnice: Ing. Petra Bažilová
tel.: 257 770 238
e-mail: knihovna@obecdavle.cz

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry