Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Úřad městyse Úřední deska Odstávka vody v Davli - Sdělení VHS Benešov

Odstávka vody v Davli - Sdělení VHS Benešov

Vyvěšeno: 19.08.2011 | Sejmuto: 03.09.2011 | Štítky: Úřední oznámení jiných úřadů

Dovolujeme si Vám oznámit , že bude provedena částečná odstávka vody v obci Davle, z důvodu přepojení horního tlakového pásma. Tato odstávka bude probíhat dne 23.8.2011 od 8,00 h do 12,00 h. Odstávka se bude týkat bytovek, dále pak ul. Na Balkáně , spodní části Davle / prodejna uzenářství Dolejší až Kilián + Kejsíř/ . Nebude se týkat části ulic Na Javorce , výrobna uzenářství Dolejší , ul . Na Vinicích , V Kruhovce a celá tato oblast. Tímto žádáme o sdělení všem občanům , kterých se to týká ,aby se předzásobili vodou na tuto dobu. VHS Benešov - Kolář Josef - provozní mistr, 602 290 687

Ke stažení

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry