Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Bezplatný PC kurz pro seniory

Bezplatný PC kurz pro seniory

15.07.2013 | Štítky: Důležité upozornění

Občanské sdružení Jihočeský institut celoživotního učení zve seniory v důchodovém věku k účasti na počítačovém kurzu v rámci projektu „Senioři komunikují" realizovaného Nadačním fondem manželů Livie a Václava Klausových.

Nebojte se počítače!

BEZPLATNÝ PC KURZ PRO SENIORY, 10. 9. – 13. 9. DAVLE

Chcete se naučit napsat na počítači dopis nebo si třeba vyhledat autobusové spojení? Je to mnohem snazší, než by se mohlo na první pohled zdát!

VÝUKA PROBĚHNE V DAVLI V TERMÍNU OD 10. DO 13. ZÁŘÍ, každý den 4 hodiny dopoledne (orientačně 08:00 – 12:00) volným tempem s dostatečnými přestávkami.
Kurz učí trpěliví lektoři s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vzdělávání dospělých. Výuka je orientovaná čistě prakticky, její náročnost se průběžně přizpůsobuje potřebám i možnostem účastníků – seniory tedy rozhodně nečekají např. dlouhé a nudné přednášky o nepodstatných rozdílech mezi výrobci počítačů, ale výklad úplných základů jako zapnutí a vypnutí počítače, práce s myší, psaní a vytisknutí jednoduchého textu, psaní e-mailu a vyhledávání informací na internetu. Na začátku kurzu obdržíte studijní materiály zdarma.

POZOR! Kapacita kurzu je omezena na 10 účastníků!

PŘIHLÁŠKY:

Přihlásit se můžete písemně na adrese: Úřad městyse Davle,
Na náměstí 63, 252 06
s názvem Senioři komunikují
nebo telefonicky u paní Dufkové na tel: 257 770 238

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry