Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Fantasy klub v MFC Štěchovice

Fantasy klub v MFC Štěchovice

08.04.2013 | Štítky: Co se děje u sousedů

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež

 

Fantasy Klub je nový klub pro děti a mládež, který je otevřen v rámci služby Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež a zabývá se literárním a filmovým žánrem Fantasy. V rámci klubu se děti dozvědí mnoho zajímavých informací o fantasy žánru, a to jak o litaratuře, tak i filmu. Hlavním lákadlem je však možnost výroby fantasy zbroje, doplňků a kostýmů.

Fantasy zbroj je skvělým dárkem pro děti (nejen pro ně), který rozvíjí fantasii dítěte, jeho představivost, kreativitu, ale také zájem o historii a kulturu.

Fantasy klub nabízí

  • Diskuze v rámci fantasy žánru
  • Promítání fantasy filmů s komentáři a srovnáním s literaturou
  • Předčítání ve fantasy knihách a vyhledávání informací o fantasy
  • Srovnání fantasy žánru se skutečností a historií
  • Výroba fantasy zbroje (přilba, brnění), fantasy zbraní, doplňků a kostýmů

Otevírací doba

Úterý 13:30 – 15:30 hod

 

Neváhejte a navštivte náš Fantasy Klub v MFC Štěchovice

 

fantasy klub stechovice

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry