Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle GRAMO - finanční, spotřebitelská a právní gramotnost

GRAMO - finanční, spotřebitelská a právní gramotnost

03.04.2015 | Štítky: Davelské akce

Seminář "GRAMO - finanční, spotřebitelská a právní gramotnost" je zdarma – měl by se uskutečnit ve čtvrtek 16.4. od 16:30 zase v salonku Pizerie Grado.

Kurz by měl trvat 2,5 – 3 hodinky. Občerstvení – pizza + 2 nápoje zdarma.

Školení probíhá formou diskuze, kde se řeší témata jako jsou exekuce, bankovní produkty, šmejdi, občanský zákoník, dědická řízení atd.
Celý průběh školení je přizpůsoben účastníkům kurzu, v rámci projektu je hrazeno občerstvení a veškeré školící materiály.

V rámci kurzů budou poskytovány také individuální konzultace a poradenství účastníkům kurzů s cílem pomoci jim v řešení jejich konkrétních problémů.

V případě Vašeho zájmu prosím neváhejte kontaktovat úřad městyse Davle paní Dufková e-mail:  dufkova@obecdavle.cz ; tel.: 257770238

 

 

 

Kalendář akcí

 
prosinec 2021
PoÚtStČtSoNe 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Zobrazit celý kalendář akcí

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry