Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Pomozte při pátrání po neznámém pachateli

Pomozte při pátrání po neznámém pachateli

12.09.2012 | Štítky: Obecné oznámení

Kriminalisté z Územního odboru SKPV PČR Praha venkov – JIH žádají občany o pomoc při pátrání po totožnosti dosud neznámého pachatele násilného trestného činu, kterého se dopustil ve středu 5. září 2012 v odpoledních hodinách na území obce Petrov, okres Praha – západ. Na základě svědectví byl sestaven identikit pachatele, kterým měl být muž ve věku 25 až 30 let, vysoký 175 cm, tmavých 3 - 5 cm dlouhých, rovných nahoru načesaných vlasů, upravených gelem. Muž měl kulatý opálený obličej a výrazně světle modré oči s oční vadou – šilhání levého oka. Pachatel byl v průběhu útoku poraněn na tváři – viz. identikit.

Veškeré poznatky k totožnosti neznámého pachatele můžete přímo zavolat kriminalistům na telefon: 974 882 710 nebo na bezplatnou linku Policie ČR 158.

 

patrani po NP identikit

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry