Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Vítání ptačího zpěvu v Mníšku pod Brdy 5.5.

Vítání ptačího zpěvu v Mníšku pod Brdy 5.5.

08.04.2013 | Štítky: Co se děje u sousedů

ptaci zpev 2013Neděle 5.5.2013

Mníšek pod Brdy

 

Přijďte přivítat ptáky vracející se z teplých krajin poslechem jejich zpěvu! Projdeme se mezi domy k rybníku Sýkorník, cestou budeme pozorovat a poslouchat ptáky. U rybníka budeme nejen naslouchat zpěvu rákosníků, ale některé ptáky možná spatříme i zblízka v rámci odchytové akce s ukázkou kroužkování.

 

Sraz: 8:00 na náměstí v Mníšku pod Brdy, u zastávky směr Praha

 

Pořádá Centrum ekologické výchovy Zvoneček Vrané nad Vltavou www.cev-zvonecek.cz

 

Poznámka: V případě trvalého deště se akce nekoná

 

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry