Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Kalendář akcí 2. kafíčko nejen pro seniory

2. kafíčko nejen pro seniory

12.11.2011, 15:00 – 17:00 (Sál hotelu Pivovar, Davle )

Městys Davle ve spolupráci s Charitou Starý Knín
zve nejen seniory na druhé „Kafíčko“

POVÍDÁNÍ S LEOU PAULÍNOVOU


Kdy: 12. listopadu 2011 od 15.00 do 17.00
Kde: Společenský sál hotelu Pivovar, Davle

Zveme všechny seniory Davle na příjemné setkání s významnou psycholožkou a spisovatelkou, povídání o radostech a strastech života a posezení s přáteli.

Vstup a malé občerstvení pro seniory zdarma. Program doplní hudební vystoupení, který opět zajistí oblíbení muzikanti Antonín a Josef.

Lea Paulínová je původní profesí dětská sestra. Nyní pracuje jako terapeutka, psycholožka, lektorka a koučka. Její výcvik v psychoterapii je jedinečný. Učila se od nejvýznamnějších zahraničních odborníků, vyniká v oboru muzikoterapie, arterapie, grafologie, transakční analýzy, energetizačních a bioenergetických cvičení. Jako spisovatelka vydala několik knih, mezi kterými naleznete např. Slabikář pro babičky i dědečky. 
Ve svém mottu se ztotožňuje s výrokem Jana Wericha: „Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl, tak má být tím čím je a nebýt   tím, čím není, jak to v mnoha případech je.“

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry