Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy

Čarodějnická stezka

23.04.2021 – 07.05.2021

Vydejte se na čarodějnickou stezku plnou úkolů. Zjistíte zaklínadla, která používají čarodějnice. Na chvíli se přenesete do světa magických kouzel.
Stezka má 10 stanovišť a je připravena ve 2 variantách – jednodušší úroveň pro děti 5-8 let (fialová barva), složitější pro děti 9-14 let (červená).
Trasa stezky je vyznačena na mapce, start je v blízkosti ulice V Hliníku a pokračuje směrem na Zástrovskou, dále přes Račany až do Cafe Bar - Cukrárny, U Jeřábu, kde můžete po sdělení tajenky obdržet "Diplom o úspěšném zdolání stezky".

Co budete potřebovat s sebou?
Tužku a odpovědní kartičku (k dispozici na startovním stanovišti nebo lze stáhnout na webu městyse)

Přejeme vám prima zábavu!
Městys Davle

 

Kalendář akcí

 
květen 2021
PoÚtStČtSoNe 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Zobrazit celý kalendář akcí

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry